sobota, 13 lipca 2013

Się dzieje - ZBLIŻENIE NA JEDZENIE 17-20 lipca, Poznań

Już dziś chciałabym Was serdecznie zaprosić na wydarzenie, które będzie miało miejsce w przyszłym tygodniu w Poznaniu.
Mowa o akcji "Zbliżenie na jedzenie", która odbędzie się w REforma Studio w dniach 17-20 lipca 2013 roku.  
Zbliżenie na Jedzenie to cztery dni spotkań z dobrą, regionalną żywnością, podczas których czekać będzie na Was wiele atrakcji

Środa 17 lipca to przede wszystkim uroczyste otwarcie Wernisażu Fotografii Kulinarnej wielkopolskich blogerów – pomiędzy wieloma prezentowanymi fotografiami, będziecie mogli znaleźć również kadr mojego autorstwa. 
Będziecie mieli okazję nie tylko spotkać autorów popularnych poznańskich blogów kulinarnych, ale także posmakowć ich twórczości wszystkimi zmysłami, gdyż, oprócz fotografii, na wszystkich czeka także pokaz live cookingu.

Czwartek 18 lipca to głównie dzień warsztatów gotowania dla dzieci Kuchnia dla Malucha w ramach fundacji Szkoła na Widelcu prowadzonych przez Grzegorza Łapanowskiego - zapisy jeszcze trwają! Bilety (15 zł za warsztat) można kupować bezpośrednio w Studio REforma, a szczegółowe informacje uzyskać można kierując pytania pod adres e-mailowy: d.indycka@reformastudio.pl

Wieczorem (o 20:00) odbędzie się aukcja charytatywna fotografii prezentowanych na Wernisażu. Aukcję poprowadzi Grzegorz Łapanowski a dochód z niej zostanie przekazany na prowadzoną przez niego fundację Szkoła na Widelcu.

Piątek 19 lipca to spotkania degustacyjne, pokaz kuchni molekularnej i stylizacji potraw oraz Dzień Wolnego Gotowania, czyli gotowania zgodnie z filozofią Slow Food.

W sobotę 20 lipca będzie okazja do dyskusji na temat archetypu jedzenia w kulturze oraz udziału w kolejnych warsztatach - tym razem dla dorosłych (warsztaty profesjonalnej fotografii kulinarnej oraz obróbki cyfrowej fotografii kulinarnej). 

Ponadto od czwartku do soboty (18-20 lipca): 

 • w godzinach 10 - 13 skosztować będzie można specjałów opartych na regionalnych produktach i niekonwencjonalnych pomysłach kulinarnych szefa kuchni REforma Studio w ramach Wielkiego Polskiego Stołu w REformie,
 • w godzinach 13 - 19 będzie miało miejsce Targowisko Regionalnej Żywności TYGIEL.

Szczegółowy program akcji znajdziecie na facebookowym profilu 
https://www.facebook.com/ZblizenieNaJedzenie?fref=ts
oraz na stronie internetowej
http://www.kulinarnypoznan.pl/home/item/zblizenie_na_jedzenie.html

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko serdecznie Was zaprosić do udziału w tym wydarzeniu oraz życzyć dobrej zabawy i i wielu wspaniałych kulinarnych doznań. 
2 komentarze:

 1. Bardzo fajny event Wam się szykuje. Szkoda, że do Poznania jednak jest kawałek i nie mogę przyjechać w tym terminie.

  Serdecznie Cię pozdrawiam,
  E.

  OdpowiedzUsuń
 2. Event faktycznie super - poniżej link z paroma fotkami obrazującymi wydarzenie

  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.543200535741573.1073741831.448594531868841&type=1

  OdpowiedzUsuń

Nie zastanawiaj się - pisz. Czekam na Twój komentarz. Jeśli komentujesz anonimowo podpisz się proszę imieniem lub nickiem.
Dziękuję za Twój komentarz i odwiedziny na moim blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...